Nové produkty

RSS
Obrázok pre výrobcu Velvet & wild  - ríbezľa a čučoriedka

Velvet & wild - ríbezľa a čučoriedka

Naše výnimočné ríbezľové víno sme spojili s výraznou chuťou pravých tatranských čučoriedok. Spojením týchto dvoch jedinečných druhov ovocia sme dosiahli dokonalú harmóniu vôní a chutí slovenskej prírody.
Cena: €6,95 (€8,34)
Obrázok pre výrobcu Velvet & wild  - Čierna ríbezľa FRIZZANTE

Velvet & wild - Čierna ríbezľa FRIZZANTE

Poctivé ríbezľové víno s prirodzenou podmanivou vôňou a chuťou skutočných čiernych ríbezlí Vám tentokrát prinášame vo forme Frizzante, teda perlivého vínka. Hravá perlička len podčiarkuje plnosť a prírodný charakter našich ovocných vín.
Cena: €6,95 (€8,34)
Obrázok pre výrobcu Velvet & wild  - Bazové víno FRIZZANTE

Velvet & wild - Bazové víno FRIZZANTE

Svieže perlivé vínko s očarujúcou vôňou bazových kvetov a harmonickou sladkastou chuťou. Víno vyrobené z čerstvých bazových kvetov z lona prírody Strážovských vrchov.
Cena: €6,95 (€8,34)
Obrázok pre výrobcu GOLGUZ - Rulandské biele (2018)

GOLGUZ - Rulandské biele (2018)

ľadové víno

Exkluzívne dezertné víno, ktorého vôňu a chuť mnohonásobne skoncentrovalo pôsobenie mrazu. Intenzívna slamovo-zlatistá farba, vôňa sušených hrozienok, široká škála tropického ovocia, intenzívna sladká chuť pozdvihnutá príjemnou kyselinkou.
Cena: €15,64 (€18,06)
Obrázok pre výrobcu GOLGUZ - Pálava  (2018)

GOLGUZ - Pálava (2018)

hrozienkový výber

Sladká verzia Pálavy 2018. Hrozienkový výber nádherne skoncentroval typické vlastnosti tejto odrody a doplnil ich o stopy sušených fíg.
Cena: €11,34 (€13,80)
Obrázok pre výrobcu  POMFY - Mavín - Pálava (2020) BEZHISTAMINOVÉ

POMFY - Mavín - Pálava (2020) BEZHISTAMINOVÉ

Víno s chráneným označením pôvodu

Farba: zlatisto-žltá. Aróma: kamilkové kvietky, biele korenie, sušené hrozienky, v pozadí ružový olej. Chuť: šťavnatá, svieža, kopírujúca aromatické vnemy, podporená výraznou medovostou a cib.bovým vnemom, s prirodzeným zvyškovým cukrom.
Cena: €13,20 (€15,60)
Obrázok pre výrobcu POMFY - Mavín - Hron rosé  (2020) BEZHISTAMÍNOVÉ

POMFY - Mavín - Hron rosé (2020) BEZHISTAMÍNOVÉ

Víno s chráneným označením pôvodu

Aróma čierne ríbezle, prezreté jahody, v pozadí malinovo-višňove tóny. Chuť je plnšia, plná ovocia, s vybrujúcou kyselinkou a jemným nádychom dubu.
Cena: €10,80 (€13,53)
Obrázok pre výrobcu REYA -  Prosecco DOC treviso

REYA - Prosecco DOC treviso

Žiarivá zlatistá farba Prosecca s limetkovým odleskom. Intenzívna vôňa jablkového pyré, pomarančovej kôry a kvetín. Sladšia atraktívna chuť s jemným perlením a harmonickým, stredne dlhým záverom.
Cena: €7,19 (€9,00)
Obrázok pre výrobcu Barros PORTO Tawny

Barros PORTO Tawny

Odrody: Tinta Roriz, Rufete, Touriga Brasileira Vzhľad: Žiarivé hnedkasté šaty vína sa pýšia jemným žltkastým odtieňom na hladine. Lesk je vysoký a viskozita je veľmi bohatá.
Cena: €14,90 (€17,40)