Nové produkty

RSS
Obrázok pre výrobcu Primitivo - di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale Paololeo

Primitivo - di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale Paololeo

Primitivo di Manduria D.O.P. Passo del Cardinale pochádza z vinárstva Paololeo v San Donaci. Toto výborné vínko je vyrobené z hrozna Primitivo pestovaného apuliánskou sadbou vo viniciach na území Manduria (Taranto). Hrozno zozbierané v prvom septembrovom týždni sa lisuje a potom fermentuje v nerezových nádobách pri kontrolovanej teplote.
Cena: €15,69 (€19,14)
Obrázok pre výrobcu Primitivo -  I.G.P. Paololeo

Primitivo - I.G.P. Paololeo

Suché, červené talianske víno, odroda Primitivo, oblasť Manduria - Puglia, s chráneným označením pôvodu IGP. Je to jednen z odkazov na líniu "Varietal", ktorá zoskupuje pôvodné a historické vína. Hrozno sa destemuje a fermentuje v oceli pri kontrolovanej teplote 22/24°C po dobu 8-10 dní, s vybranými kvasnicami, počas ktorých sa vykonáva denné čerpanie.
Cena: €8,39 (€10,74)
Obrázok pre výrobcu Primitivo -  Puglia I.G.T. Passitivo Organic

Primitivo - Puglia I.G.T. Passitivo Organic

Čerstvé a ľahko kombinovateľné suché organické červené víno, odroda Primitivo, oblasť Puglia, s označením kvality I.G.T. Úroda sa ručne zbiera zvyčajne v poslednej dekáde augusta. Hrozno sa jemne sa vylisuje a ochladí na 5 ° C. Nechá sa macerovať na koži asi 2 hodiny, čím sa muštu poskytne svetlý ružovkastý nádych. Po lisovaní za chladu sa mušt vloží do nádrží z nehrdzavejúcej ocele a fermentácia sa aktivuje vybranými kvasnicami pri kontrolovanej teplote 15°C.
Cena: €10,79 (€13,14)
Obrázok pre výrobcu Primitivo -  Puglia I.G.T. Danese white label

Primitivo - Puglia I.G.T. Danese white label

Talianske víno tmavo granátovej farby s jemným fialkastým odtieňom na hladine. Aromatika je stredne intenzívna, nájdeme tu tóny kvetu tmavého mečíka, v sprievode jemného nádychu pripomínajúceho santalové drevo. V ústach je víno intenzívne, telnaté, výraz nie je príliš komplexný, ale harmonický. Dominujú tu tóny sušenej slivky a zavarených sliviek v alkohole. Víno sa podáva pri teplote 16–17°C. Lahodne sprevádza pečenú jahňaciu kotletu. Víno je vyrobené zo 100% hrozna Primitivo. Čiastočné zrenie (30%) vína v dube.
Cena: €10,59 (€13,14)
Obrázok pre výrobcu Primitivo -  Puglia I.G.T. Danese

Primitivo - Puglia I.G.T. Danese

Farba vína je tmavo granátová s jemným fialkastým odtieňom na hladine. Lesk je primeraný a viskozita veľmi bohatá. Priamy aromatický výraz je stredne intenzívny, zložený z tónov kvetu tmavého mečíku, v sprievode drobnej noty pripomínajúcej santalové drevo. V ústach je víno intenzívne, telnaté, výraz nie je príliš komplexný, ale harmonický. V ústnej aróme dominuje nota sušenej slivky a zaváraninovej slivky v alkohole.
Cena: €10,59 (€13,14)
Obrázok pre výrobcu Burmester PORTO Ruby Reserve

Burmester PORTO Ruby Reserve

Žiarivé hnedkasté šaty vína sa pýšia jemným žltkavým odtieňom na hladine. Lesk je vysoký a viskozita je veľmi bohatá. Priamy aromatický výraz je komplexný, vyvinutý a čistý. Je komponovaný z tónov karamelu, praženej kávy, suchého jadra vlašského orecha a jemných nôt tmavého medu a sušenej ďatle. Výraz v ústach je príjemne sladkastý, hladký, komplexný a harmonický. Trvanie chuťového pocitu je dlhé. Ústnej aróme dominujú tóny svetlého medu a karamelu. Portské víno podávajte ľahko vychladené (17–19°C). Vychutnávajte ako aperitív aj ako digestív, alebo podávajte s foie gras, či so syrom s modrou plesňou.
Cena: €23,99 (€30,60)
Obrázok pre výrobcu Barros PORTO Ruby

Barros PORTO Ruby

Hlboká, rubínová až granátová farba s jemne hnedým odtieňom na hladine. Lesk je stredne vysoký a viskozita je bohatá vzhľadom k prítomnosti zbytkového cukru a vzhľadom k vysokému obsahu alkoholu. Priamy aromatický výraz je intenzívny a elegantný, zložený z výrazných tónov čiernej čerešne a sušených marhúľ. V ústach je víno zamatovo hladké, s príjemným pseudotermickým pocitom tepla spôsobeným alkoholom. Chuťový pocit nepostráda sviežosť a je dokonale harmonický. Ústnej aróme dominuje tón vyzretej čiernej čerešne v alkohole a tmavej čokolády. Vychutnávajte pri teplote 14°C ako aperitív, so syrom s modrou plesňou a dezertom na báze čokolády
Cena: €15,19 (€18,60)
Obrázok pre výrobcu VALENTA - Čierna hviezda (2009)

VALENTA - Čierna hviezda (2009)

Legendárna Čierna hviezda ročníka 2009. Víno z dátumom narodenia spred 13 rokov dozrieva k dokonalosti.
Cena: €24,60 (€3 624,00)
Obrázok pre výrobcu VVD Dvory - Rizling rýnsky - Vinitory Premium (2021)

VVD Dvory - Rizling rýnsky - Vinitory Premium (2021)

akostné víno

Farba zelenožltá. Vôňa s jemným lipovým kvetom. Chuť sladkastá harmonická.
Cena: €6,88 (€9,51)